ВИДЕО: Најдобрите акциони филмови за 2020

Крајнот на 2019 и цела 2020 година ќе ја одбележат продолженија на успешните проекти од минатото. На репертоар ќе бидат Топ Ган со Том Круз, Терминатор со Шварценегер, Џуманџи со Двејн Џонсон, Бед Бојс со Вилс Смит и Мартин Лоренс... 
Погледнете го трејлерот, 30 минути вистинско уживање е...


 
Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk