Кузмановски кажа „да“

Македонскиот репрезентативец Филип Кузмановски денеска не беше на терен на дуел со Грузија, затоа што беше на друг терен, ја официјалзираше врската со својата вереница. 
Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk