ФОТО: Вардар си го разубаве автобусот

Вардаровиот автобус беше разубавен за претстојната сезона. Написот преку целиот автобус, додадена втората ѕвездичка на логото. Убаво освежување и потсетување дека со него се вози европскиот шампион


foto.rkvardar.mk
Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk