ВИДЕО: Топ 30 голови од ЛШ

ЕХФ ги разбива летните горештини со селектирани видеа од минатата сезона од ЛШ. По најубавите асистенции, ги имаме и најубавите 30 голови од ЛШ.


 
Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk