ВИДЕО: Погледнете ја радоста на Вардар

Вардар имаше епско враќање во полуфиналето на Лигата на шампионите. Падна моќната Барса, Вардар е во финале. Погледнете ја радоста на Вардар и навивачите во КелнВи се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk