ВИДЕО: ЕХФ со видео го најави и Вардар

ЕХФ ги комплетираше четирите видеа за учесниците на годинешниот фајнал фор турнир. Службите на европската федерација се потрудија да ги издвојат најдобрите моменти од „Патот кон Келн“, на најдобите четири тима годинава. 

Погледнете и уживајте

 

 

 
Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk