ВИДЕО: Фатен на спиење

Германскиот репрезентативец Штефен Фет за момент се успа на натпреварот со Мелзунген. Крилото на домашните како ракета пројде покрај него, украде, погоди и се најде на видео. 

Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk