Дружење со ракометарите пред големата пресметка

Дел од ракометарите на македонската репрезентација денеска се дружеа со фановите во продажниот салон на „Ребека накит – Македонија“ во ТЦ Рамстор во Скопје.

Талески, Лазаров, Манасков, Стоилов... беа на располагање за фотографирање, автограми и дадоа и одговори на понекое прашање. Фановите имаа можност да ги погледат и продуктите на Ребека накит, да се распрашаат за се што ги интересеира... 

фото: Игор Паневски - Panevski Photography
Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk