ВИДЕО: Победнички танц на Аргентина

Одморете ги малку очите од ракомет, со малку поинаков ракомет - победнички танц на репрезентативките на Аргентина во ракомет на плажа

 
Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk