СЕЗОНА 8 GAME OF THRONES: Прв официјален трејлер (ВИДЕО)

Чекањето е пред крајот. Пред половина час HBO објави првиот трејлер за осмата сезона од култната Game of thrones. Околу 2.5 милиони прегледи има за половина час видеото со најавата за осмата сезона. 

Погледнете што не чека во последната сезона од  серијата

 
Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk