(ВИДЕО) Ракометна топка, кош и Микел Хансен

Микел Хансен, кош и ракометна топка. По ова, кога ќе види човек како промашуваат цел гол без голман...

 
Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk