ВИДЕО: Уживајте во нај моментите од мечот со Јапонија

Македонија ја совлада Јапонија на стартот на СП. Денеска е слободен ден, утре играме со Катар. Уживајте уште еднаш во најдобрите моменти од вчерашниот натпревар

 
Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk