Vanishing (Keepers) - 2018

Држава: САД
Жанр: Драма, Трилер
Време: 1 ч 41 мин. 
ИМДБ: 6.0
Метаскор: 65
Режисер: Kristoffer Nyholm
Сценаристи: Joe Bone, Celyn Jones
Улоги: Gerard Butler, Peter Mullan, Connor Swindells 

Vanishing  е драма-трилер која се одвива околу тројца светилничари што доаѓаат да си ја одработат својата смена на осамените Фланански Острови. 
На островот наоѓаат злато тука почнува приказната за човековата природа... Препорачуваме да се гледа, филмот заслужува внимание..
Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk