ВИДЕО: Кога голманот има очи и на тилот

Понекогаш покрај знаењето треба да се има и среќа. Или да се имаат и очи на тилот. За овој голман, важи и првото и второто. 
Погледнете


 
Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk