ВИДЕО: Маестро Дејан Бомбач

Пик Сегед малерозно загуби на гостувањето кај Флензбург (25-27), но потегот на натпреварот е во изведба на нивниот плеј-мејкер Дејан Бомбач


 
Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk