ВИДЕО: Како се прави најскапото кафе

Добро е што одбравме навечер да ви презентираме како до ваѓата трпеза, кафемат... доаѓа најскапото кафе. Тое е срање... буквално. Но, да не трошиме повеќе зборови, погледнете го видеото.

Цената е ситница, не е вредна да се спомене. Само 500 долари за килограм. 

 
Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk