Не, не почнала Кока Кола да расте на дрво

За жал, не почнала Кока Кола да расте на дрво. Тоа сме си ние, ќе се удавиме во сопственото ѓубре.
Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk