Комити се загреваат пред „Јане Сандански“

На нецел час пред почетокот на мечот меѓу Вардар и Кил атмосферата во салата почна да зоврива.


Во моментов на теренот се загреваат и двата тима, а пред салата се загреваат навивачите на Вардар.

 
Одамна на платото пред салата има голем број на фанови кои со нетрпение ги бројат минутите до стартот на мечот

Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk