(ВИДЕО) СЕХА: Уживајте во минутата одмор

СЕХА Гаспром ќе заврши следниот месе со одигрување на Ф4 во Скопје. Најдобрите екипи од регионов плус Белорусија и Словачка имаа што да покажат, а нивните тренери имаа што да кажат. 

Сеха Гаспром подготви компилација од тајм аутите низ текот на сезоната. Уживајте во минутата одмор. Наш фаворит инаку е Касим Каменица. 

 
Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk