ДОБИТНИЦИ НА БИЛЕТИ СЕ:

Ги добивме првите добитници на наградната игра на g-sport.mk

По два билета за натпреварот Металург - Вардар добија следниве читатели на нашиот порал

1. Анета Чаушевска

2. Владимир Насев

3. Ема Дрпљанин

Од денеска почнува нова наградна игра во која доделуваме билети за првото коло од Лигата на шампионите меѓу екипите на Металург и Бешикташ. Тој натпревар се игра на 24 септември. 

Правилата на играта се истите. Треба да кликнете лајк на ФБ страната на g-sport.mk и share на овој текст. 
Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk