Secuestro (2016)

Secuestro е уште еден шпански филм кој со мирна душа ви препорачуваме да го симнете од торент во првиот момент кога ќе почнете да се чудите што е добро за гледање. 

Во два-три три реда, без спојлери, заплетот почнува веќе во првата сцена кога детето на познат правобранител, кое патем е речиси глуво и тешко зборува се појавува раскрвавено. Тоа на полицијата и раскажува приказна дека било киднапирано, но успеало да избега... 

 

Поврзани вести

Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk