FLATLINERS (2017)

Римејкот на филмот од 1990 и израелската ТВ серија Matim Lerega од 2014, на крајот на септември, 28 септември, премиерата ќе ја има Flatliners. 

Тоа е сторија за група на студенти кои експериментираат со клиничката смрт, за да го доживеат тоа искуство. И како што вообичаено бива, експериментот има нус ефект. 

Поврзани вести

Ви се допаѓа текстот?
Кликнете Like на нашата FB страница и станете дел од g-sport.mk