Германците најдоа замена за Томовски

Словенечки голман потпиша за Лудвигсхафен

Прочитај повеќе

Француска легенда од Барса во Динамо Букурешт

Францускиот пивот следната сезона ќе игра во Романија

Прочитај повеќе

Раул ја откупи холандската ракета

ПСЖ не му го враќа на Тулуз позајмениот играч

Прочитај повеќе

Трансфер: Зорман се раздели од Врањеш и Словенија

Звучниот „асистент“ нема да му помага на селекторот на Словенија

Прочитај повеќе

Трансфер: Кашпарек оди во Мешков

Чешкиот бек се качи на трансфер вртелешката на која се Пик Сегед, Мешков Брест, Монпеље и Барса

Прочитај повеќе