Марко Кизиќ потпиша за Е. Пелистер!

Репрезентативниот голман се сели од Вардар во Е. Пелистер

Прочитај повеќе

Ентрериос, Јондал, Морос, следниот е...

Летово голем број познати играчи ќе ја завршат кариерата

Прочитај повеќе

Дали и Виран Морос ќе каже „крај“?

Шпанскиот дефанзивец од денеска е на трансфер листа

Прочитај повеќе

Замената за Мирхол доаѓа од Загреб

Данците најдоа замена за норвешкиот пикер

Прочитај повеќе

ВЕСТИ И ТРАНСФЕРИ: Максимов, Шипжак, Фернандез...

Владимир Максимов како Хасан Мустафа, реномирана сала го носи неговото име

Прочитај повеќе