Прилеп во проблеми, си замина Чурлевски

Бекот на прилепчани се сели во Финска

Прочитај повеќе

Кил го преслуша Загреб, Барса лесно со Мотор...

Лига на шампиони, резултати, вести, трансфери

Прочитај повеќе

Раширени раце во Барса, Ричардсон си оди од Монпеље

Монпеље потврди дека Мелвин Ричардсон си оди од клубот

Прочитај повеќе

Краус, желбата на Металург раскина со Битенхајм

Играчот што беше на списокот на потенцијални засилувања на Металург, стана слободен агент

Прочитај повеќе

Се откажаа од еден, купија друг вардарец

Се откажаа од Сергеј Горпишин, сега бараат друг екс вардарец

Прочитај повеќе